وقاحت تا چه حد؟ باز هم قتل!
امیدرضا میرصیافی، وبلاگ‌نویس و روزنامه‌نگار صبح امروز در زندان اوین فوت نمود.

این وبلاگ نویس زندانی که از ماه گذشته برای تحمل دو سال و نیم زندان ایام محکومیت خود، راهی زندان اوین شده بود؛ صبح امروز به دلیل فشار روانی و عدم دریافت کمکهای پزشکی مورد نیاز با توجه به شرایط وخیم روحی خود راهی بهداری زندان شد، نامبرده ساعتی پیش جان خود را در زندان اوین از دست داد تا پرونده مرگهای مشکوک زندانیان تا آخرین روزهای سال 1387 نیز ادامه یابد.
امیدرضا میرصیافی وبلاگ‌نویس، روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی بود که به خاطر درج عقایدش در وبلاگ به اتهامات توهین به مقامات و تبلیغ علیه نظام به دو سال و نیم زندان محکوم شده بود، وی پروندهی مفتوح دیگری در دادگاه عمومی استان تهران مبنی بر توهین به مقدسات را داشت که تاریخ برگزاری آن اردیبهشت ماه سال آینده اعلام گشته بود.
این زندانی عقیدتی که از وضعیت جسمی و روحی مناسبی برخوردار نبود علیرغم دارا بودن شرایط مرخصی، هیچگاه به مرخصی استعلاجی اعزام نگردید. مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران پیش تر نیز در خصوص مرگهای مشکوک زندانیان سیاسی در ایران و سیر تصاعدی آن ابراز نگرانی نموده بود.


آنانی که دم از اصلاحات و آزادی می‌زنند بخوانند و شرم کنند. فقط با رییس جمهور شدن نمی‌توان آزادی را به مردم بازگرداند. صداهای بلندی که فقط وقتی منافع‌شان به خطر می‌افتد سر به فلک می‌کشد حالا باید بلند شوند.

جوانان میهن‌مان دارند قتل‌عام می‌شوند. فقط به‌خاطر اختلاف نظر یک مشت وطن‌فروش و صدای هیچ‌کدام از آن‌هایی که مصاحبه‌های‌شان تیتر اول روزنامه‌ها و سایت‌ها است و عکس‌های قشنگ می‌گیرند در نمی‌آید.
مرگ بر ترسو!


آزادباش

هیچ نظری موجود نیست: