کیهان...یکه تاز رهروان گل‌آقا!

اگر به روح اعتقاد نداشته باشید، با نگاهی به روزنامه‌ی کیهان (شنبه-27/4/88) بدون شک به آن اعتقاد پیدا خواهید کرد. دلیل این موضوع هم طنز نوشته‌هایی است که به جز گل‌آقا (روح‌اش شاد) از دست هیچ کسی برنمی‌آید. مطالب طنز و خیالی‌ی کیهان آدم را به خنده‌هایی وا می‌دارد که برای چند لحظه آدم را از شرایط موجود و این همه غم و غصه دور می‌کند. البته حالت دومی هم وجود دارد؛ خبرنگاران کیهان مسیرهای ماموریت‌شان را اشتباه می‌روند و یا گوش‌های‌شان ایراد دارد و یا به دلیل حرص و جوش خوردن زیاد سوی چشم‌های‌شان کم شده.

کیهان در مقاله‌ی امروزش به فضای تنش‌آلود اشاره کرد. اما اشاره نکرد که این تنش‌ها را مردمی ایجاد کرند که با حضورشان نماز جمعه را ابهت بخشیدند یا آن‌هایی که جلوی کروبی اشک‌آور انداختند و امامه‌اش را از سرش انداختند؟ یا آن‌هایی که به عبد‌الله نوری ناسزا گفتند یا آن‌هایی که از شب جمعه در صحن دانش‌گاه خوابیده بودند تا هاشمی (که خدا نگه‌دارش باد) را هو کنند؟ یا آن‌ها که هادی غفاری را راهی بیمارستان کردند؟ یا آن‌ها که شادی صدر را ربودند؟

سحام نیوز - نيروهاي لباس شخصي در حاشیه نماز جمعه تهران با حمله به مهدی کروبی به او تعرض کرده و وی را مورد اهانت قرار دادند... کامل بخوانید

مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران - صبح امروز هنگامي كه شادي صدر همراه چند تن از دوستانش براي شركت در نماز جمعه عازم بودند در بلوار كشاورز تهران به طرز كاملأ غيرانساني دستگير شد... کامل بخوانیدرادیو فرانسه - درحاشیۀ مراسم نماز جمعه، تهران علاوه بردرگیری های پراکنده و متعددی که بین مردم و نیرو های انتظامی رخ داد، مهدی کروبی وهادی غفاری نیز دردو نقطه مورد ضرب و شتم لباس شخصی ها قرار گرفتند... کامل بخوانید


کیهان از مردمی دم می‌زند که به حاشیه‌ها توجه نکردند! آقای کیهان! بد نبود اشاره‌یی همه به گردن‌های صد و هشتاد درجه به عقب برگشته‌ی همان مردم هم (زمان سخن‌رانی اقای تقوی) سخن می‌گفتی که بنده خدا ها از بس هاج و واج به جمعیت عظیم پشت سرشان نگاه کردند گردن‌شان داشت خشک می‌شد. جمعیتی که دیروز دور تا دو دانش‌گاه را از داخل و خارج گرفته بود و تا هیچ‌کس نتواند بگوید من آن‌ها را ندیدم.

خدا پدر مخترعین اینترنت را بیامرزد، که اگر اینترنت نبود ما تمی‌توانستیم مطالب روزنامه‌ی پرفروش!!! کیهان که همیشه در باجه‌های روزنامه فروشی موجود است را بخوانیم.


آزاد باشیم

هیچ نظری موجود نیست: