بچه‌های روزنامه‌ی سبز اعتماد! به خاطر همه‌ی شجاعت‌های‌تان ممنونهمان‌طور که پیش‌بینی می‌شد دولت کودتا طاقت نیاورد و مورد اعتمادترین روزنامه‌ی مردم ایران را توقیف کرد. در خبرها آمده که روزنامه‌ی اعتماد توقیف موقت شده! واقعن راست می‌گویند که دروغ‌گو کم حافظه است و همه به یاد دارند که اعتماد ملی هم قرار بود توقیف موقت بشود.

جا دارد که وبلاگ‌نویسان، سایت‌های خبر که راه صداقت را پیش رو دارند، کاربران اینترنت و همه‌ی اعضای جنبش عظیم سبز حتا شده با یک خسته نباشید و یا یک جمله‌ی محبت‌آمیز مختصر از سال‌ها زحمت این روزنامه و روزنامه‌نگاران شجاع‌اش که مخصوصن در این چند ماهه زیر بار دروغ‌گویی و این که باب میل کسی یا گروهی بنویسند نرفتند و فقط وظیفه‌ی خبررسانی و آگاه‌سازی را انجام دادند تشکر به عمل آورند.

این توقیف هم به ده‌ها توقیف دیگری که دولت در مبارزه با مردم انجام داد اضافه شد و حالا چه‌قدر خوب می‌توان این جمله از میرحسین موسوی را درک کرد که بهترین راه مبارزه آگاه‌سازی است. دولت سعی در این دارد که با ناجوانمردانه‌ترین روش‌های ممکن با مردم بجنگد غافل از این که مردم با هوش و درایت خود به ازای هر راهی که بسته شود صد راه دیگر را پیش روی خود خواند ساخت.

بچه‌های روزنامه‌ی سبز اعتماد! به خاطر همه‌ی شجاعت‌های‌تان ممنونآزاد باشیم

۱ نظر:

ناشناس گفت...

V جنبش سبز ایران V